Carni Vet Diet

CARNI VET DIET SUPER DEFENSE

Carni Vet Diet Super Defence, bağışıklık sistemi tetiklenme eşiği düşük kedilerde, negatif gıda reaksiyonlarının kontrol altına alınmasında, eliminasyon diyeti uygulamalarında ve hassas deri ve tüy yapısının desteklenebilmesine destek olmak için özel olarak formüle edilmiş tam ve dengeli diyet mamadır.

İçerik ve Besin Değerleri

İçindekiler

Hidrolize somon, pirinç, patates, pancar küspesi lifi, ayçicek yağı, balık yağı, bezelye lifi, mannanoligosakkaritler, taurin, L- karnitin,antioksidan

Besleyici İlaveler

A vitamini retinil asetat 25000 IU/Kg, D3 vitamini kolekalsiferol 700 IU/kg, bütün rac- alfa tokoferol asetat olarak E vitamini, K vitamini, niasin, C vitamini, kalsiyum pantotenat, B1 vitamini, riboflavin, B6 vitamini, tiamin, folik asit, biotin, B12 vitamini, kolin klorür, kalsiyum iyodat 1.5 mg/kg, demir (II) sülfat monohidrat 180 mg/kg, çinko sülfat monohidrat 60 mg/kg, mangan sülfat monohidrat 15 mg/kg, bakır (II) sülfat pentahidrat 5 mg/kg, organik selenyum 0,3 mg/kg.

Analitik Değerler
Ham Protein icon
Ham Protein

%28
 Ham Yağ icon
Ham Yağ

%11
Ham Kül icon
Ham Kül

%8
Ham Lif icon
Ham Lif

%3
Nem icon
Nem

%7
Enerji Değeri

3676 kcal/kg

Beslenme Tablosu

Kedi Ağırlığı/kg 2 kg 3 kg 4 kg 5 kg 6 kg 7 kg
Günlük Miktar 43 g 57 g 69 g 80 g 90 g 100 g
Kedi Ağırlığı/kg Günlük Miktar
2 kg 43 g
3 kg 57 g
4 kg 69 g
5 kg 80 g
6 kg 90 g
7 kg 100 g

Kullanım kararı, kullanım süresi ve besleme miktarı kedinizin sağlık durumu, ırk özellikleri, fiziksel özellikleri, çevre yapısı ve fiziksel aktivitesine göre değişiklik gösterebilir. Lütfen veteriner hekiminize danışınız. Paket üzerinde bulunan besleme tablosu referans amaçlıdır ve bireyler arasında farklılık gösterebilir. Günlük mama miktarını iki ve daha fazla öğüne bölerek besleme yapabilirsiniz. Kediniz için her daim taze su bulundurunuz.