FEED WELL, PLAY MORE, LIVE LONG Banner
FEED WELL, PLAY MORE, LIVE LONG

Çok sevdiğimiz evcil dostlarımız için en iyi besinleri sağlamanın hayaliyle çıktığımız bu yolda, onların tüm ihtiyaçlarını göz önüne alarak formüllerimizi hazırladık. Maya Family olarak, en son teknolojilerden yararlanarak, Avrupa’nın en modern mutfağını kurduk ve evcil dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayan, en lezzetli en sağlıklı mamaları üretmeye başladık. Güncel araştırmalara paralel olarak geliştirilen formüllerimizi, Maya Family mutfağında kaliteli hammaddeler ile harmanlayarak Carni Life, Woff, Chedy ve Hop Life ürünlerimizi evcil dostlarımıza sunduk.

Evcil dostlarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve onlara sağlıklı ve mutlu bir yaşam sunabilmek için beslenmenin yanı sıra onların yaşam tarzlarını ve gündelik ihtiyaçlarını da anlamamız gerekir. Oyun ve egzersizler, düzenli tüy bakımı, rutin sağlık kontrolleri gibi basit eylemler onların huzurlu ve sağlıklı yaşamaları için yeterli olacaktır. Maya Family olarak, evcil dostlarımızın olmazsa olmazı, oyun ve egzersizler konusunda ailelerin bilinçlenmesi adına uygun aktiviteler için her zaman yanınızda olmayı ilke edindik. Aile üyelerimiz olan evcil hayvanlarımızın bakım ve egzersizleri için, sizler elinizden geleni yaparken bizler de en iyi içerikler ve güncel bilgiler ile her gün gelişiyor ve onlar için en iyi ürünleri üretiyoruz.

Tüm besin, oyun ve sağlık ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılasak da evcil dostlarımız istenmeyen bir takım sağlık problemleri yaşayabilir. Bu gibi durumlarda ihtiyaçları da değişebilmektedir. Maya Family olarak, sağlık problemleri durumunda veteriner serimiz ile veteriner hekimlerin tedavilerine destek olarak, evcil dostlarımızın en kısa sürede sağlıklarına kavuşmasını hedefliyoruz. Sizlerle birlikte yaptığımız bu iş birliği sayesinde evcil dostlarımıza sağlıklı, mutlu ve uzun bir yaşam sunuyoruz.